Egzamayı YouTube kitabıyla anlatıyor

Bepanthol, “Hipito Lütfen Kaşınma“ kitabını YouTube üzerinden yayınladı

Bepanthol Hipito Lütfen Kaşınma
Bepanthol Hipito Lütfen Kaşınma

Hipito Lütfen Kaşınma kitabı artık YouTube üzerinden de ulaşılabilir olacak.

BepantholSensiderm, egzamaya kortizonsuz bir tedavi alternatifi sunuyor. Yetişkinleri bile zorlayan egzama kaşıntısıyla baş etmek için çocuklara yönelik bir hikaye kitabı hazırladı. Ebeveynlerin, çocuklarına hem egzamayı hem de cildi neden kaşımamak gerektiğini eğlenceli bir şekilde anlatabilmelerine yardımcı olacak “Hipito Lütfen Kaşınma“ kitabının tamamına Bepanthol YouTube kanalı üzerinden ulaşılabiliyor.

Bepanthol, “Hipito Lütfen Kaşınma“ kitabı ile egzama hakkında çocukları ve aileleri bilgilendiriyor

Egzamanın neden olduğu kaşıntıyı 30 dakikada rahatlatabilen kortizonsuz BepantholSensiderm Kaşıntı Giderici Krem, atopik dermatit ve egzama ile mücadele eden çocuklara ve ebeveynlerine yönelik bir kitap hazırladı.

BepantholSensiderm’in YouTube üzerinden tamamını yayınladı. “Hipito Lütfen Kaşınma“ kitabı ile anne-babalar, çocuklarına hem egzamayı hem de cildi neden kaşımamak gerektiğini eğlenceli bir şekilde anlatabiliyor.

Kitapta, egzama sorunu yaşayan çocukların yanı sıra, fiziksel görüntü farklılıklarına da dikkat çekiliyor. Ebeveynler, Hipito’nun farklı hayvan dostlarının kitaptaki rolü ile, başka çocuklardaki fiziksel görünümü etkileyen herhangi bir farklılık durumunda, kendi çocuklarının hassas ve anlayışlı olabilmelerine yönlendirecek, örnek bir hikaye bulabiliyorlar.

Sara Şahinkanat tarafından kaleme alınan Hipito isimli sevimli hipopotamın hikayeleri, Hüseyin Sönmezay tarafından resimlendi. YouTube üzerinden tamamına Melissa Vıracalı‘nın sesli anlatımıyla erişilebilen kitap, çocuklara egzamayı eğlenceli ve öğretici bir şekilde anlatıyor.

Bepanthol “Hipito Lütfen Kaşınma”