Site kullanımından önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İşbu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi Linkmedya’ya aittir. İşbu web sitesine https://www.hypedergi.com adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.

HYPE, bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

İşbu site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz. HYPE içeriğindeki tüm bilgilerin ve içeriklerin telif hakkı Linkmedya’ya aittir ve ilgili mevzuat ve kanunlar gereğince koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi, yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. HYPE yönetimi, bu gibi faaliyetlerde bulunan kullanıcılar hakkında yasal işlem başlatabilir.

HYPE yönetimi site içeriği yada üçüncü şahısların sitelerindeki içeriklerin kullanımı ve kullanım sonuçları hakkında doğruluk, güvenilirlik, kesinlik konularında ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklulukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.

İşbu sitede üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmakta, üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerikler kullanılabilmektedir. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlememektedir. Bu sitede ve üçüncü şahıs sitelerindeki içerik olduğu gibi sağlanmaktadır ve yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz hususlar dahil hiçbir konuda açık ya da dolaylı hiçbir garanti verilmemektedir. Ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin web sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin doğruluğu ve güvenilirliğinin tarafımızdan onaylandığı anlamı da asla çıkarılmamalıdır.

İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.

HYPE yönetimi belirtilen kullanım koşullarını dilediği her zaman değiştirebilir ve güncelleyebilir. HYPE, kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine ve benzeri bilgilerine erişemez. Bunun dışında HYPE donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri. Bu bilgiler, hiçbir şekilde üçüncü taraflarla paylaşılmaz ve reklam gösterimi dışında amaçlarla kullanılmaz. Toplanan bilgiler, hiçbir şekilde kişi kimliği ile ilişkilendirilerek kullanılmaz.

Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.