Acer Aspire C24, günlük kullanımda ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyor

Acer, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir cihazda buluşturuyor.

Acer Aspire C24: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

İhtiyacınız olan her şeyi tek bir cihazda buluşturan Acer Aspire C24-1750 hepsi bir arada bilgisayarlar, en yeni 12. Nesil Intel i5 işlemcilerden güç alıyor. Acer Aspire C24, kullanıcılara ekranı daha fazlasını görmelerini sağlayan, etkileyici incelikte çerçeveler sunuyor. Güçlü performans özellikleri ister içerik oluştururken ister görüntülerken eksiksiz bir performans ve parlak görüntüler elde etmeyi mümkün kılıyor.

Acer Aspire C24: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Günlük kullanım için optimize edilmiş cihaz, şık ve ince tasarım detayları, alandan tasarruf sağlaması ve kolay kurulumu ile hem ev kullanıcıları hem de profesyonellerin hayatını kolaylaştıracak bir bilgisayar deneyimi sunuyor.

Acer Aspire C24: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Acer Aspire C24: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Acer C24 serisi, 23,8 inç büyüklüğünde FHD Aktif Matris TFT Renkli LCD ekranı ile son derece net ve gerçekçi görüntüler sunuyor. Cihazın yüksek ekran/gövde oranı dar çerçeveleri ile ekran deneyimine yeni bir boyut katıyor. C24’ün Entegre 5 MP web kamerası ve iki stereo mikrofon sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla aranızda mesafe yokmuş gibi görüşmek mümkün hale geliyor. Ayrıca, rahat kullanım için tasarlanmış kullanışlı web kamerası kapağı ile aile yaşamınızın mahremiyetini de koruyor.

Aspire C24, sahip olduğu Intel Iris Xe grafik kartı sayesinde güncel içerikleri kolayca düzenlemeyi sağlıyor. Cihazda yer alan 8 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD kombinasyonu uygulamaları seri bir şekilde çalıştırmanın yanı sıra, fotoğraf ve video düzenleme için de yeterli alan sağlayarak, sorunsuz bir çalışma deneyimi sunuyor.

Acer Aspire C24: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Acer Aspire C24 17.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışta

Çalışma masası üzerinde minimum yer kaplıyor

En yeni ultra hızlı 6 GHz frekans bandına erişmenizi sağlayan Wi-Fi 6E ile en kritik anlarda bağlantınızı koruyan hepsi bir arada bilgisayar zengin bağlantı seçenekleri ile dikkat çekiyor. Acer C24, 1 adet USB 2.0, 1 adet HDMI, 3 adet USB 3.2 Nesil 2 Tip A ve 1 adet USB 3.2 Nesil 2 Tip C noktaları yanında ağ girişi ile ses giriş-çıkışları ile geliyor. C24 serisi, 405,2 x 540,4 x 37,3 mm’lik boyutlarıyla hem çalışma masası üzerinde minimum yer kaplıyor hem de istendiğinde kolayca yeri değiştirilebiliyor. Cihazlar, düzenli kablo yönetim imkânı sunarak tüm çalışma alanlarında dikkat dağıtıcı unsurların önüne geçiyor. Ayrıca Acer Aspire C24’ün (-5 ila 25°) eğilebilir ekranında yer alan Acer BlueLightShield teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak zararlı olabilecek mavi ışığı azaltıyor.

Fiyat ve bulunabilirlik

Acer Aspire C24-1750 dizüstü bilgisayar, vatanbilgisayar.com’da 17.999 TL ile başlayan fiyatlarla satışta.