Yeni Casper VIA F30 Plus, 50 MP kamerayla geliyor

Unutulmaz anlar için gereken tüm özellikler Casper VIA F30 Plus’ta!

Casper VIA F30 Plus: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Casper VIA F30 Plus, 50 megapiksel kamerasıyla dikkat çekiyor. Trendlere ve teknoloji modasına uyum sağlayan yepyeni akıllı telefon Casper VIA F30 Plus, biri 50 MP olmak üzere 3 arka kamerasıyla kullanıcıların unutulmaz anlarında profesyonel fotoğraflar ve videolar çekebilmesi için geliştirildi. 12 GB’a kadar yükseltilebilen RAM ve 128 GB dahili hafızasıyla binlerce fotoğraf ve videoyu depolama imkanı sunan Casper VIA F30 Plus, 5000 mAh bataryası sayesinde de gün boyu çekim yapmanızı sağlıyor. Üstelik Casper VIA F30 Plus, 6.5” ekran boyutu ve 400 NIT ekran parlaklığı ile özlenen “o” anlar için sinematik görüntüleme sınırlarını zorluyor.

Casper VIA F30 Plus: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Casper VIA F30 Plus: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Teknoloji de dahil olmak üzere tüm trendler neredeyse her gün biçim değiştiriyor. Uyum sağlamak isteyen tüketicilerin beklentileri arttıkça Casper, teknoloji trendlerinin sınırlarını zorluyor. Ultra hızlı kullanım ve geniş depolama opsiyonları ile Casper’ın yeni akıllı telefonu VIA F30 Plus, sınırlarda geziniyor. Trendlere ve teknoloji modasına uyum sağlayan yepyeni akıllı telefon Casper VIA F30 Plus, biri 50 MP olmak üzere 3 arka kamerasıyla kullanıcıların unutulmaz anlarında profesyonel fotoğraflar çekebilmesi için geliştirildi. 12 GB’a kadar yükseltilebilen RAM özelliği ve 128 GB hafızası ile binlerce fotoğraf ve videoyu depolama imkanı sunan Casper VIA F30 Plus, ultra gerçekçi ve profesyonel çekimler yaparken bu unutulmaz anların en ince ayrıntılarını 6.5” geniş ekranında sinematik görüntüleme imkanı sunuyor.

Casper VIA F30 Plus: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Casper VIA F30 Plus: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Özlenen anıları 11 saat kesintisiz izleme fırsatı

Yapay zeka destekli 3 arka kamerası ile etkileyici ve profesyonel fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyan Casper VIA F30 Plus’ın 50 MP ana kamerasının yanı sıra 2 MP makro lensi 4cm’e kadar yakın mesafeden, gözden bile kaçabilecek ayrıntıları yakalıyor. Aynı zamanda 2 MP Bokeh lensinin kusursuz odaklaması sayesinde eşsiz portreler çekmek kolaylaşırken selfie severler için de 8 MP ön kamera sunuluyor. Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, kaliteli çekim modları ve profesyonel çekim yapmak isteyenler için Pro modları ile fotoğrafların tüm detaylarını ayarlamayı herkes için daha ilgi çekici hale getiriyor. Kullanıcıların çektiği tüm unutulmaz anılarını yeniden yaşıyormuşçasına izleyebilmeleri için ise sunulan sinematik görüntüleme deneyiminin yanında 5000 mAh güçlü bataryası, 11 saat boyunca kesintisiz video izlemek için kullanılabilir.

Casper VIA F30 Plus: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

25 bin fotoğraf, 20 saatten fazla video bir telefonda

Casper VIA F30 Plus akıllı telefonu 8.5 mm inceliği ve özel arka kapak efekti ile trendlere uyumlu modern hatlara sahip olarak tasarlayan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, Android 12 ile tüm güncel özellikleri de kullanıcılarına sağlıyor. 12nm 8 çekirdek işlemci ile 1.6 GHz hızına sahip akıllı telefon, çoklu görevlerde maksimum hıza ulaşması hedeflenerek geliştirildi. Kullanıcılar, ultra hızlı kullanım yaparken 128 GB dahili hafızası sayesinde çektikleri yüksek çözünürlüklü 25.000 fotoğrafı, 24 saat 720p videoyu ve 13 saat 1080p videoyu da rahatlıkla Casper VIA F30’da depolayabiliyor.

Casper VIA F30 Plus ile ilgili detaylı bilgiye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.