Deezer, yeniden Türkiye pazarında

Deezer, yeniden Turkiye pazarında ozellikleri fiyati paketler

Türkiye pazarı için lansman yapan Deezer, Türkçe uygulamasını güncellediğini ve yerli-yabancı toplam 56 milyon parçalık arşivini kullanıcıların beğenisine sunduğunu açıkladı.

Deezer kullanıcıları, Avrupa Müzik, DMC, Sony Müzik, Universal Müzik Grubu, Pasaj Müzik, Seyhan Müzik, Poll Production ve GTR gibi şirketlerin şarkılarına da artık erişebilecek.

Türkiye’deki kullanıcılara özel hazırlanan “Çok Taze”, “Gece Vardiyası” ve “Rapturk” gibi çalma listeleri ile kullanıcılar yeni şarkılar keşfedebilecek. Ayrıca “kullanıcıya özel derlenmiş sonsuz çalma listesi Flow” ile kesintisiz şarkı çalma modu da kullanılabilecek.

Deezer Orta Doğu, Kuzey Avrupa ve Türkiye CEO’su Tarek Mounir, bu nedenle Türkiye’deki yeteneklerin tanınmasına da destek olacakları için çok heyecanlı olduklarını vurguladı. Mounir, “Türkçe müzikseverlerin Deezer’ın sunduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanmasını istedik ve uygulamamızı yerelleştirdik. Bunun için de Türkçe içeriği en iyi şekilde derlemeye çalıştık. Global müziklere ulaşmak isteyen Türkiye’deki kullanıcılarımız için de en iyi listeleri hazırladık” dedi.

Deezer uygulamasının özellikleri

Flow’un yanı sıra Deezer kullanıcıların müzik keyfini en üst seviyeye çıkarmak için bir dizi benzersiz özellik sunuyor:

  • Lyrics- şarkı sözleri özelliği şarkının sözlerini eş zamanlı olarak takip etmenizi sağlıyor.
  • Songcatcher: Uygulama içi bu özellik bulunduğunuz ortamda çalınan şarkının ne olduğunu buluyor ve eğer istenirse direkt olarak kişisel arşive alınmasını sağlıyor.
  • Dark mode- gece modu kullanıcıların istediklerinde koyu renkli arka plana geçmelerini sağlıyor.
  • Channels (Kanallar), kullanıcıların yeni içerikleri kategori ve türe göre arayabilmelerini ve keşfetmelerini sağlıyor. Deezer, 20’nin üzerinde müzik kategorisi, haber, podcast, okazyon ve tercih tabanlı özel yapım içerik kanalına sahip bulunuyor.
  • Daily mixes (Günlük miksler), kullanıcıların hafta boyunca dinlediği şarkılardan esinlenmiş yeni 40 şarkı önerisi listesidir.
  • Discovery (Keşif )bölümü her hafta güncelleniyor ve kullanıcılara daha önce hiç Deezer üzerinde dinlemedikleri ancak zevklerine uygun parçalar sunuyor.
  • Subscription options*- Herkes için farklı abonelik seçenekleri.

Deezer Türkiye fiyatları

Deezer’ı ilk kez yükleyen kullanıcılar 3 ay boyunca Deezer Premium’u ücretsiz olarak deneyebiliyor ve en iyi müziklerin tadını reklamsız, sınırsız atlama ve indirme özelliği ile kullanabiliyor.

ÜcretsizTL 00●Reklam destekli hizmet

●Karışık çalma

●Flow

Deezer Miksleri

PremiumTL 17.99●Reklamsız

●İndirme ve çevrimdışı dinleme

●Sınırsız atlama

●Flow

Deezer Miksleri

FamilyTL 26.99●Altı Premium profili

●Reklamsız

●İndirme ve çevrimdışı dinleme

●Çocuklar için içerik filtresi

●Sınırsız altama

●Paylaşımlı aile listesi

●Flow

Deezer Miksleri

HiFiTL 26.99●CD- kalitesinde çalma(16-Bit/44.1 kHz)

●Reklamsız dinleme

●Çevrimdışı modu

●Çocuklar için içerik filtresi

●Sınırsız atlama

●Flow

Deezer Miksleri