Nuxe yeni serisi Very Rose ile raflarda yerini aldı

Vegan kozmetik ürünü satışa çıktı

Nuxe Very rose

Nuxe Very Rose makyaj ve cilt temizleyiciler sadece gerekli temel içeriklerden oluşuyor. Vegan formülde başrol ise gül suyunda. (Rosa Damascena). Gül suyu tam güllerin buharda damıtılmasıyla elde ediliyor ve bu bitkisel su hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde yumuşaklık ve yatıştırma sağlıyor.

Çevreye olan zararlı etkimizi azaltmak için yıkanan formüller (köpük, jel maske ve yağ) kolayca biyolojik olarak çözünebilir biçimde tasarlandı.

Cildin doğal dengesini koruyan etkili makyaj temizleyici

Nuxe Very Rose, yüksek etkili ve cildin sahip olduğu fizyolojik PH’ına yakın formülle cildin doğal dengesini korumak için mükemmel bir uyum sunuyor. Nuxe gerçekleştirdiği araştırmayla, cildin kendi ekosistemini bozmadan günlük kiri temizleyecek en doğru temizlik araçlarını ortaya çıkarıyor. Bu araştırma 28 günlük kullanımın öncesinde ve sonrasında cilt florasının karşılaştırmasıyla ölçümlendi.

Daha nazik bir uygulama için formül, Skin-Respect isimli %100 botanik türevli nemlendirici şeker bileşiği içeriyor. Bu şekerler suyu cildin derinliklerine aktarıp orada tutarken cildin su rezervlerini de yükseltiyor. Ayrıca bu kompleks nemlendirici etkiye sahip ve cilt bariyerinin fonksiyonlarını da güçlendiriyor.

Gül ışıltısı

Very Rose makyaj ve cilt temizlik rutinlerindeki inovatif ve sansasyonel dokularıyla NUXE’ün kendine özgü imzasını taşıyor. Tazelikten yumuşaklığa, her doku farklı bir duyguyu harekete geçiriyor.

Makyaj Temizleme

  • 3’ü 1 Arada Yatıştırıcı Temizleme Suyu

Hassas Ciltler dahil tüm cilt tipleri için

Nuxe Very Rose, günlük rutinde mutlaka yer alması gereken bu misel su tek uygulamada makyajı ve cildi temizliyor. Yatıştırıcı etkisi ise cildin doğal dengesini mükemmel bir şekilde koruyor. Kesinlikle bakım ritüelinize girmesi gereken bu ürün makyajı temizleyip cildi kirden arındırırken aynı zamanda yatıştırıcı etkisiyle cildinizi rahatlatıyor.

200 ml şişe – 125 TL

400 ml şişe – 185 TL

  • 3’ü 1 Arada Nemlendirici Temizleme Suyu

Kuru ve çok kuru, hassas cilt tipleri için

Kuru ve çok kuru ciltlerin ihtiyacını karşılamak için Misel Su nemlendirici aktif içeriklerle zenginleştirildi. Tüm makyaj kalıntılarını temizler ve rahatlamış bir cilt sağlar.

200 ml şişe – 125 TL

  • Kremsi Makyaj Temizleme Sütü

Tüm cilt tipleri için

Gizli “yağ içinde süt” dokusuyla makyajı nazikçe ve rahatça temizlerken yağlı bir his bırakmaz. Su ya da mist ile durulamadan önce parmak uçlarıyla cilde nazik bir masajla uygulanabilir.

200 ml Sprey Şişe – 125 TL

  • Ferahlatıcı Sprey Tonik

Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için

Mist, sabahları güzellik rutininin ilk adımı olarak cildi tazeleyici bir örtüyle uyandırmak için kullanılabilir. Akşamları ise ritüelinde makyaj temizlemenin son adımı olabilir. Allantoin ile zenginleştirilen formülü cildi anında yatıştırır.

150 ml Pompalı Şişe – 125 TL

  • Hassas Temizleme Yağı

Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için

Cilt kiri, en dayanıklı ve water-proof makyaj malzemeleri bile bu makyaj temizleme yağı karşısında dayanamaz. Ayrıca rahatlatıcı formülündeki tatlı badem yağı ve gül yağı özütü sayesinde cildin doğasına saygı duyuyor. Suyla durulandıktan sonra, ciltte yağlı ya da yapışkan bir his bırakmaz.

150 ml Pompalı Şişe – 145 TL

Temizleme

  • Ultra Taze Temizleyici Jel Maske

Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için

Bu yeni Nuxe Very Rose jel maske muhteşem etkisiyle cilt temizliğinde devrim yaratıyor. Eriyen şeffaf jel yüze uygulandıktan sonra bir dakika bekletilir ve masajla birlikte durulanmadan önce tüm kiri arındırır.
Sonuç: Derinlemesine temizlenmiş, kirden arınmış bir cilt.

150 ml Kavanoz – 200 TL

  • Hafif Temizleme Köpüğü

Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için

Bu zengin ve ultra kremsi köpük cildi yumuşak bir örtüyle temizler. Cildi kurutmadan kirden arındırır.

150 ml Pompalı Şişe – 135 TL

  • Yenileyici Gece Peelingi

Tüm cilt tipleri için

Bu inovatif ürün her akşam nazik ve etkili “yeni bir cilt” etkisi için uygulanabilir. Salisilik asit ve dört meyve asidi içeren zengin formülü “yenilenmiş” cilt görünümü için her geçen gün epidermisin üst katmanını nazikçe soyar.
Bu günlük peeling cildin dokusunu düzeltir ve ışıltısını ortaya çıkarır.

150 ml Şişe – 200 TL