Peli ile iç mekan tasarımlarında yaratıcı çözümler

Peli iç mekan tasarımlarında yaratıcılığın farklı şekillerde rol almasını sağlıyor.

Peli nedir, ne işe yarar?

Kreatif iç mekan tasarımı ile bir mekana daha işlevsel ve şık bir görünüm kazandırılabilir. Peli ile en iyi tasarımlar benzersiz tarzları yani kişiselleştirilmiş dokunuşları kapsar. Alışılmışın dışında mekanlar oluşturmak amacıyla kişisel dokunuşlar eklemek, yaratıcı tasarımları çekici uygulamalara dönüştürür. Böylece profesyonel bir yardım ile yaratıcılık ve uygulama süreci bir araya gelir ve benzersiz alanlar yaratılır.

Peli nedir, ne işe yarar?

Peli yaratıcılığın iç mekan tasarımında pek çok farklı şekilde rol oynamasını sağlar. Yaratıcılığın yanı sıra güçlü bir estetik anlayışa sahiptir. Farklı malzemeler, desenler, özelleşmiş yüzeyler ve tefrişler ile dekorasyondan çok daha fazlasını sağlar ve stil sahibi olmanıza yardımcı olur. İhtiyaçlara mükemmel bir şekilde uyum sağlayan benzersiz çözümler bulmaya olanak tanır.

Peli nedir, ne işe yarar?
Peli nedir, ne işe yarar?

Yaratıcı bir iç mekan tasarımı için fikirler

Her şeyden ve her yerden ilham alınabilir

Dünya bütün varlığıyla bir ilham kaynağıdır. Gördüğümüz, dokunduğumuz, duyduğumuz her şey yaratıcılığı geliştirme potansiyeline sahiptir. PeliLuxe doku ve desenlerini doğadan aldığı ilhamlarla oluşturur. Yer aldığı mekanlarda diğer unsurlarla bütünlük göstererek tasarımın bir parçası haline gelen yüzeyler yaratır. Örneğin 2022 yılı trend desenlerinden 464 – Red Rusty toprak tonlarını iç mekanlarınıza entegre eder.

Renkler mekanları tanımlar

Bir mekanın atmosferi renk seçimiyle doğrudan ilişkilidir. Yaratıcı bir şekilde istenilen ruh halini oluşturmak ve kullanıcıların da bunu hissetmesini sağlamak için stok renklerin dışında renklere gidilmesi gerekir. Peli; geniş ürün gamı, eşsiz renk ve desenleri aynı zamanda yaşam alanlarınızı özgün tasarımlarla buluşturur.Peli nedir, ne işe yarar?

Farklı tasarım fikirleri benimsenir

Çağdaş, modern, endüstriyel, iskandinav ve daha pek çok farklı iç tasarım stili bulunmaktadır. Bu tarzların bazılarından farklı öğelerin birleşmesiyle yeni, ilginç ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkar. Peli yeni tasarım stillerine açık fikirlidir.

Peli kompakt paneller, sade ve zamansız tasarımlar için ahşap panellerde meşe gibi doğal ürünlere yer verirken mermer ve taş desenlerde ise geleneksel ve modern dokulardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile mekan tasarımlarını şekillendirir.Peli nedir, ne işe yarar?

Peli tasarım tutkusunu korur

Peli ürettiği bileşenlerle daha güzel, şık ve yaratıcı mekanlar yaratılmasını sağlar. Ve bu tutkuyu kaybetmeden çalışmalarını sürdürür. Peli’nin heyecan verici yenilikleri, hayatı kolaylaştıran çözümleri ve göz alıcı koleksiyonları iç mekan tasarımında yaratıcılığa yön verir.