Razer, Kraken Kitty kulaklıklarının yeni sürümünü piyasaya sürüyor

Razer, yeni Kraken Kitty V2, Kitty V2 BT ve klipsli Kitty Ears V2 ile şimdi her zamankinden daha hafif ve daha şık

Razer, Kraken Kitty kulaklıklarının yeni sürümünü piyasaya sürüyor

Oyuncular tarafından bilinen küresel yaşam tarzı markası Razer, oyuncuların, yayıncıların ve cosplayerların Uluslararası Kedi Günü’nü şık bir şekilde kutlamasına olanak sağlamak için ikonik Kraken Kitty serisinin en yeni neslini bugün tanıttı. Razer’ın en popüler modellerinden biri olan ikonik, orijinal Kraken Kitty kulaklık hayranların favorisi olmaya devam ediyor.

Kraken Kitty V2, Kraken Kitty V2 BT ve Kitty Ears V2 ile tanışın – Razer’ın üstün ses, rakipsiz konfor ve benzersiz bir kedi cazibesi ile kusursuz stile olan bağlılığının bir kanıtı. Kusursuz Kraken Kitty kulakları artık tüm yeni stillerde yüzde 50 daha büyük ve daha cesur.

Razer’ın Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Kraken Kitty, kalıbı kırdı ve biraz fazla … ‘evcil’ görünen bir teknoloji imajına kişilik kattı” ifadelerini kullandı. “Bu yeni seri; sürekli yenilik ve gelişme taahhüdümüze sadık kalarak hem tasarım hem de performansta önemli yükseltmeler sunarken orijinalin eğlencesini ve yeteneğini de koruyor.”

Huzurlarınızda Razer Kraken Kitty V2

Yeni Kraken Kitty V2, dünyanın en büyük oyun RGB ekosistemi olan Razer Chroma™ RGB tarafından desteklenen daha büyük, daha cesur ve daha belirgin kedi kulaklarına sahiptir.

Razer, Kraken Kitty kulaklıklarının yeni sürümünü piyasaya sürüyor

Kraken Kitty V2’nin kristal netliğinde mikrofonu ve yayına duyarlı aydınlatması, ifadelere, uyarılara ve daha fazlasına yanıt veren Chroma ışıklandırma ile izleyicilerin katılımını artıracak. Yayıncılar, 16.8 milyondan fazla renk ve sayısız efektle özelleştirilebilir profillerin yanı sıra Chroma özelliğini fuar alanlarına taşımak için çevrimdışı bir “Cosplay Modu”nun da keyfini çıkarabilir. Kraken Kitty V2, gün boyu rahatlık ve oyun için yumuşak, nefes alabilen kulak yastıklarıyla tamamlanan hafif bir tasarıma sahiptir. Kulaklık hem klasik Razer Black hem de Quartz renklerde mevcuttur.

Kraken Kitty V2 BT: Her yerde stil ve oyunun simgesi

Kraken Kitty V2 BT ile sınırsız oyun deneyimini yaşayın. Bu Bluetooth kulaklık; üst seviye, düşük gecikmeli oyun performansı için 60 saate kadar pil ömrü, Chroma RGB özellikleri ve oyun modu özelliğine sahip Bluetooth 5.2 bağlantı rahatlığını sunar.

Razer, Kraken Kitty kulaklıklarının yeni sürümünü piyasaya sürüyor

Çarpıcı bir Kuvars kaplamaya sahip Kraken Kitty V2 BT, oyuncuların bireyselliklerini ve stillerini her yerde ifade etmelerine olanak tanır.

Razer Kitty Ears V2 ile tarz departmanınızı yükseltin

Evrensel uyum için tasarlanan Razer Kitty Ears V2, oyun kulaklıklarının eğlencesini ve yeteneğini artırıyor. Artık yüzde 50 daha büyük olan bu klipsli kedi kulakları, Kuvars ve Siyah renk gruplarında mevcuttur. Ayarlanabilir ve dayanıklı olan bu hafif kulaklar, uzun süreli konfor ve çok yönlü stil sağlar.

Kraken Kitty V2, Kraken Kitty V2 BT ve Kitty Ears V2; Razer’ın yenilik, performans ve stil taahhüdünü temsil eden üç yeni ürünüdür. Bu ikonik ürünler, birinci sınıf teknoloji ile hem eğlenceli hem de sofistike tasarımın benzersiz bir karışımını sunar.

Geçen yıl duyurulan Kraken Kitty V2 Pro‘ya ek olarak çıkan Kraken Kitty V2 serisinin en son yinelemesi, Uluslararası Kedi Günü’nü kutlamak için anlamlı bir yöntem sunarken bir yandan da Razer’ın her oyuncu, yayıncı ve cosplayer için şık seçenekler sunarak benzersiz oyun deneyimleri yaratma bağlılığına olan adanmışlığını da ifade ediyor.

Razer Kraken Kitty V2 serisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen Razer.com adresini ziyaret edin.