TightClub, Avrupa’nın spor anlayışını değiştiriyor

TightClub; İngiltere, Avusturya, İtalya, Almanya ve Lübnan’dan sonra Hollanda’ya açılmayı planlıyor.

TightClub nedir?

Tasarımcı Özgül Dalkılıç’ın bir kadın girişimci olarak kendi spor markasını yaratma azmi ile kurulan TightClub,bugün Avrupa’nın dört bir yanında tercih edilen bir marka. Sadece bir spor giyim markası olarak değil, bir performans hareketi olarak kurgulanan marka; her sporcunun hatta her bireyin hayattaki hedeflerine ulaşmak için kolektif güce ihtiyacı olması bilinciyle oluşturulmuş.

TightClub nedir?
TightClub nedir?

TightClub nedir?

2017 yılında kurulan TightClub bugün; İngiltere, Avusturya, İtalya, Almanya ve Lübnan’a ihracat yapıyor. Online satış mağazasıyla da dünyanın her yerindeki kullanıcılarına hizmet veren TightClub, bunun yanında Türkiye ve İngiltere’deki pop-up store’lar, mağazalar ve farklı satış noktalarından kullanıcılarına ulaşıyor. Pop-up store’larını yakın zamanda genişleterek öncelikle Hollanda’da spor severlerle buluşacak olan marka, sonrasında rotasını Belçika ve Fransa’ya çevirmeyi planlıyor.TightClub nedir?

Yalnızca bir spor markası değil, aynı zamanda bir hareket…

Performans giyim markası TightClub, yalnızca ürün teknolojisi ve tasarımıyla değil, aynı zamanda başlattığı aktif yaşam hareketiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Her an her yerde, hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uydurmak, mücadeleye en iyi performansıyla katılmak isteyenlerin arayışına cevap veren TightClub: “Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme. Sıkı dur!” mottosuyla kullanıcılarını aktif yaşama teşvik ediyor. Bu mesajı pekiştirmek için “Go, Go, Go”söyleminin baş harfi “G”yi tasarımlarında kullanan marka, mottosuyla aktif yaşayan ya da aktif yaşamak isteyen herkesin motivasyonunu güçlendirmeyi hedefliyor.TightClub nedir?

ActiveWear 2.0 ile teknoloji spor kıyafetlerinize geliyor

ActiveWear 2.0, konvansiyonel bir aktif giyim markası olan TightClub’tan farklı olarak kumaşa entegre sensör teknolojisi ile kullanıcıların sağlık verilerini gözlemleyen ve gerektiğinde uyaran akıllı spor kıyafetleri ve uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. ActiveWear 2.0’ın en önemli özelliklerinden biri de havadaki karbonu temizlemesi… Yeni nesil için performansı arttıracak, karbon ayak izini düşürme bilincini oluşturacak, sürdürülebilir ve inovatif spor giyim markası olarak tasarlanan marka; güneş enerjisini elektik enerjisine dönüştürebilen, kalp atış hızı ya da kandaki oksijen miktarı gibi verileri ölçümleyip sürdürülebilir kumaş teknolojisi ve akıllı sensör entegrasyonuyla kişinin fiziksel hareketlerini anlamlı sağlık verisi haline dönüştüren teknolojilerle donatılıyor.