Arzum Magiclean Power ile temizliği keyfe dönüştürün

Arzum Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge, güçlü motoru ve kullanım kolaylığı ile temizliği keyfe dönüştürüyor.

Arzum Magiclean Power: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Arzum’un teknoloji ve performansı bir araya getirerek tasarladığı Arzum Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge, kullanım kolaylığı ile temizliği keyfe dönüştürüyor. Magiclean Power, 350 W motor gücü ve sert rulo fırçalı led turbo başlığı ile halılarda derinlemesine temizlik sunarken mini turbo başlık, perde/raf başlığı, yumuşak fırçalı 2’si 1 arada başlık, ince uçlu gibi zengin başlık seçenekleriyle de evinizde ulaşılmadık yer bırakmıyor.

Arzum Magiclean Power: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Yüksek performanslı ve uzun ömürlü BLDC motoruyla maksimum çekiş gücü sağlayan Arzum Magiclean Power, yüksek kapasiteli bataryası sayesinde size kablosuz kullanım imkânı da sunuyor. 40 dakikaya varan kullanım süresi ve kolayca boşaltılabilen 0,6 litre kapasiteli toz haznesi ile Magiclean Power, tek seferde tüm evi temizleyebilmenizi sağlıyor. Magiclean Power, 3 kademeli hız ayarı ile her türlü tozun üstesinden geliyor. Tüm bu özellikleri ile temizliğin en konforlu halini sunan Magiclean Power, duvar montaj aparatı ile de evinizde yer kaplamıyor.

Arzum Magiclean Power: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Arzum Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge

Üstün performans ve teknolojiyi bir arada getiren Arzum Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge ile size kolay temizliğin keyfini çıkarmak kalıyor.