Braun Series XT5200 ile kişisel bakım rutininize hız ve pratiklik katın

P&G markası Braun’un Series XT5200 ile kişisel bakım rutininize hız ve pratiklik katabilmeniz mümkün!

Braun Series XT5200: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Yeni Braun Series XT5200 tek bir üründe; hem vücut, hem saç ve sakal tıraşı hem de bir şekillendirici olma özelliği ile kişisel bakım rutininize hız ve pratiklik getiriyor. Eşsiz tasarımı ve yıllara meydan okuyan teknolojisi ise etkili ve kalıcı bir performans sunuyor.

Braun Series XT5200: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Braun Series XT5200 hem vücut, hem saç ve sakal tıraşı hem de şekillendirici olma özelliği ile istediğiniz stile istediğiniz yerde kavuşmanızı sağlarken hassas, kontrollü, hızlı ve pratik bir tıraş deneyimi sağlıyor.

Stiline Uygun Hızlı ve Pratik Çözümler Arayan Erkekler İçin: Braun Series XT5200 (tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL).

Braun Series XT5200: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Braun Series XT5200: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Braun’un en yeni serisi, Braun Series XT5200, 4 kesme elementli tek bıçak ağzı, 2 yan şekillendirici ve 2 merkezi tıraş bölgesi içeren 4D bıçak teknolojisi sayesinde, saniyede 450 kesme hareketi yaparken cilde kolay, hızlı ve rahat bir tıraş uyguluyor. İnce tasarımı ve kayma önleyici kavramasıyla hassas bir tıraş deneyimi sunan yeni serinin, 4D bıçak ağzı ve kauçuklu gövdesi, şekillendirmeyi de kontrollü hale getiriyor ve eşsiz tasarımı ile 6 aya kadar keskin kalıyor. Yeni serinin SkinGuard tarağı; göğüs, koltuk altı ve kasık gibi hassas bölgelerde de güvenle tıraş yapabilmenizi sağlıyor ve daha pürüzsüz bir cilt hissi yaratıyor. Yüz için 1, 2, 3 ve 5 mm uzunluklarında, vücut için 0 mm ve 3 mm uzunluklarında bulunan takılabilir tarakları ile istediğiniz uzunluğu elde etmenizi ve kullanışlı çift yönlü bıçağı sayesinde hem yukarı hem de aşağı yönde tercih ettiğiniz şekillendirmeyi uygulamanızı sağlıyor. Özellikle zor bölgelerde ise yüz hatlarına uyum sağlayan oynar başlığı ile kontrollü bir deneyimle hızlı sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Tamamen su geçirmez olan Braun Series XT5200 ile istediğiniz stili, istediğiniz yerde köpük, jel ya da duşta kullanmak bile mümkün oluyor.