Braun Silk – Expert Pro 5 IPL5387 ile kişisel bakımı evinize taşıyın

Braun Silk Expert Pro 5 ile kişisel bakım rutininizi evinizin konforuna taşıyabilirsiniz.

Braun Silk Expert Pro 5: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Kendimizi günlük hayatın hızlı akışına kaptırırken kişisel bakım rutinlerine zaman ayırmak zor olabiliyor. Braun’un en yeni nesil IPL cihazı olan Braun Silk Expert Pro 5, evinizin konforunda kendinize özel kişisel bakım rutinleri oluşturmanızı sağlayarak size zaman kazandırıyor ve hayatınızdaki önemli anlara odaklanmanızı sağlıyor.

Braun Silk Expert Pro 5: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Braun Silk Expert Pro 5, kadınlara ev konforunda; pratik, etkili ve güvenli bir kişisel bakım deneyimi sunarken kalıcı pürüzsüzlüğe kavuşmanızı sağlıyor.

Evinizin Konforunda Pürüzsüz bir Cilde Kavuşmak İçin; Silk-Expert Pro 5 IPL5387 (Tavsiye edilen satış fiyatı 10.199 TL*).

Braun Silk Expert Pro 5: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Braun Silk Expert Pro 5: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Silk Expert Pro 5, Braun’un en yeni nesil IPL cihazıdır. Braun Silk Expert Pro 5, ev konforunda güvenli, hızlı, pratik ve etkili bir IPL deneyimi sunar.  Silk Expert Pro 5’in etkili performansı ve pratikliği, zamandan tasarruf ederek konforlu bir şekilde mükemmel pürüzsüzlüğe kavuşulmasını sağlarken, tüylerden kalıcı olarak kurtulma imkanı sunar. Cilt için en güvenli uygulamayı sunan ürün, 400.000 flaş atımına sahiptir, bu da yaklaşık 22 yıl kullanıma denk gelir.  SensoAdapt sensörü ve sahip olduğu 10 farklı yoğunluk seviyesi sayesinde cilt rengini sürekli okuyarak cilt tonuna uyum sağlar ve en küçük cilt tonu değişikliklerini bile hassas bir şekilde algılar. Ürün önerilen şekilde kullanıldığında, 4 haftada tüylerde azalma, 6 aya kadar da pürüzsüz bir cilt sağlar. Sadece bir düğmeye dokunarak 3 hassas cilt modunu açabileceğiniz teknolojisi sayesinde yüz, koltuk altı, bikini gibi cildin hassas ve narin bölgelerinde bile uzun süreli pürüzsüzlük için gereken ışık yoğunluğunu sağlar.  Her 0,5 saniyede bir yanıp sönerek cildinize nazikçe dokunarak acısız bir IPL deneyimi sunar.  Tepeden tırnağa doğru ve eksiksiz bir IPL deneyimi için yüz ve bikini gibi daha küçük ve hassas alanlarda da etkili olacak iki hassas başlık, koltuk altları için ideal standart bir başlık ve göğüs veya üst bacaklar gibi daha büyük vücut bölgeleri için geniş bir başlıkları barındırır.