En iyi Türk Kahvesi makineleri

ARÇELİK TELVE

arcelik.com.tr

Arçelik telve

İndüksiyonlu ısıtmayla fincanı her yönden ısıtarak közde kahve lezzeti sunan yeni Telve, köpüklü kahve yapmak için de Cooksense özelliğinden faydalanıyor. Kapasitesi ise 6 fincan.

ARZUM OKKA GRANDIO

arzum.com.tr

Arzum okka grandio

Deniz seviyesine olan irtifayı belirleyerek kaynama ısısını otomatik ayarlayan Okka Grandio, bir seferde 4 fincan Türk kahvesi yapıyor. İşi bitince de sesle ve ışıkla uyarıyor.

BOSCH COFFEEXX PLUS

bosch.com.tr

Bosch tkm6003

İçerisindeki 1,2 litrelik su haznesiyle tekrar doldurmadan 12 fincan kahve yapabilen, bir seferde 6 fincan çıkartabilen Bosch, dokunmatik panel ile rahatça kullanılabiliyor.

FAKIR KAAVE DUAL PRO

fakir.com.tr

Fakir kaave dual pro

Benim misafirim çok olur diyenler için bir defada 8 fincan kahve çıkartan Fakir, 2,3 litrelik su tankıyla 20’den fazla fincanı su eklemeden hazırlayabiliyor.

KARACA HATIR

krc.com.tr

Karaca hatır

Otomatik ısı ayarıyla köpüklü Türk kahvesi hazırlayabilen Hatır, tek seferde 5 fincan kapasiteye sahip. Sade arayüzü ile düğmeye basmak yeterli oluyor.

KORKMAZ KAHVEKOLİK

korkmaz.com.tr

Korkmaz kahvekolik

Paslanmaz çelik cezveli Kahvekolik, tek düğmesiyle kolayca kullanılıyor ve 4 fincan kapasite sunuyor. Buradaki tüm ürünler gibi susuz çalışma, taşma koruması ile otomatik ısı ayarına sahip.

PROFİLO KAHVEDAN

profilo.com.tr

Profilo kahvedan

İki haznesiyle aynı anda 6 fincan kahve yapabilen Kahvedan, dokunmatik kontrol paneliyle kolayca yönetilebiliyor. Otomatik su ayarı yapan cihazda çocuk kilidi de bulunuyor.

TEFAL KÖPÜKLÜM

tefal.com.tr

Tefal köpüklüm

Normal ve közde pişirme seçeneği ile Türk kahvesine tat ayarı çeken Köpüklüm, 4 fincan kapasitesi, çift taraflı cezve ağzı ve ışıklı, sesli uyarı sistemiyle dikkat çekiyor.