Galaxy SmartTag ile evcil hayvanlarınızı güvenle takip edin

Samsung Galaxy SmartTag ile evcil hayvanlarınız güvende.

Galaxy SmartTag: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Samsung’un hayatımızdaki önemli şeyleri kaybetmemek için tasarladığı Galaxy SmartTag takip cihazı, Hayvanları Koruma Günü’nde evcil dostlarımızın güvenliği ve takibi için en güzel hediye seçeneklerinden biri oluyor.

Galaxy SmartTag: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Hem Bluetooth Düşük Enerji (BLE) hem de geniş paylaşım ağı (UWB) teknolojisiyle donatılan SmartTag sayesinde, sadece kıymetli eşyalarınızın değil can dostlarınız evcil hayvanlarınızın da konumunu çok daha doğru bir biçimde tespit etmek mümkün oluyor.

Galaxy SmartTag: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Galaxy SmartTag: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Galaxy SmartTag, kullandığı artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle, akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak kaybolan eşyalar ya da evcil hayvanların bulunduğu yer görüntülenebiliyor. SmartThings uygulaması üzerinden SmartThings Find hizmetini kullananlar, akıllı telefonları veya tabletleri ile kaybolan evcil hayvanlarını veya eşyalarını bulabiliyor. SmartThings Find hizmetine cihazınızın kaybolduğunu bildirdiğinizde, yakındaki herhangi bir etkinleştirilmiş Galaxy cihazı SmartThings sunucusuna konumu bildiriyor ve siz de bunun üzerine bildirim alıyorsunuz.

Galaxy SmartTag: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Evcil hayvanınızın tasmasına takarak konumunu öğrenin, etrafı görüntüleyin

SmartTag cihazını, evcil hayvanınızın tasmasına takmanız durumunda, tüylü dostunuz kaybolduğunda Galaxy cihazınızdaki SmartThings Find hizmetiyle konumu kolayca ve doğru bir şekilde tespit etmenizi sağlıyor. Ayrıca, UWB destekli akıllı telefonlarda bulunan ‘AR Finder’, kullanıcı dostu arayüzüyle size rehberlik ederek Galaxy SmartTag takılı tüylü dostunuzun sizden ne kadar uzakta olduğunu gösteriyor ve sizi onun yanına doğru yönlendiriyor. Üstelik SmartTag’e yaklaştığınızda sesli uyarı da alabiliyorsunuz. SmartTag’de kullanılan BLE teknolojisi ve Galaxy cihaz ağının gücü sayesinde Galaxy SmartTag, SmartThings Find’ın güçlü konumlandırma kapasitesini daha da artırıyor, sizden çok uzakta olsa dahi evcil hayvanınızı harita üzerinde tespit edebilmenizi sağlıyor.

Galaxy SmartTag ile ilgili daha fazla bilgi için bu web adresini ziyaret edilebilirsiniz.