Prestige Aloe Vera Yatak ile yeni bir uyku deneyimi

Prestige Aloe Vera Yatak

Prestige Aloe Vera Yatak ile yeni bir uyku deneyimi mümkün. Kilim Mobilya Ar-Ge ekibinin tasarladığı Prestige Aloe Vera Yatak, kumaşının içerisinde bulunan aloe vera aroması, omurga dostu yay sistemi ve vücudunuzun şeklini alan visco süngeriyle kullanıcılara eşsiz bir uyku deneyimi vaat ediyor.

Araştırmalara göre iyi ve huzurlu uyku uyuyan bireyler, daha sağlıklı, kaliteli ve verimli bir yaşam sürüyor. Bir başka deyişle uyku tüm vücutta bir terapi etkisi yaratıyor. Kilim Mobilya Uyku Grubu Ar Ge ekibinin geliştirdiği Prestige Aloe Vera Yatak ergonomik tasarımı, özel yay sistemi ve mucizevi bitki aloe vera ile işlenmiş özel kapitone kumaşının içerdiği aloe vera aromasına sahip. Böylece dingin ve rahat bir uyku uyumanızı sağlıyor. Geliştirilmiş paket yay sistemi, birbirinden bağımsız olarak vücudun farklı ağırlık bölgelerine doğrudan ortopedik destek veriyor. Böylece eşlerin vücut hareketleriyle birbirini huzursuz etmesine engel oluyor. Kullanılan visco sünger; vücut ağırlığı ve sıcaklığının yatağa uyguladığı basınçla bir süre sonra yumuşayarak yatağın vücudun şeklini almasını sağlıyor. Bütün bu özellikler omurga dostu yay sistemiyle birleşince kullanıcıya derin, rahat ve huzurlu bir uyku vaat ediyor.

Ayrıca visco yataklar açık hücreli yapısı sayesinde sıradan yataklara oranla bakterilere karşı dayanıklı olduğundan, bakterilerin neden olduğu küf akar ve kokuları barındırmıyor. Çift taraflı kullanılabilen Aloe Vera Yatak, bütün bu özellikleriyle çiftlere adeta bir uyku terapisi deneyimi yaşatıyor.