Roca, Stonex ile banyo tasarımları için inovatif çözümler sunuyor

Stonex malzeme teknolojisi ile üretilen küvet ve duş tekneleri, estetik, doğal ve hijyenik ürünler oluşturmasına imkan tanıyor.

Stonex: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Roca,  banyo deneyimini iyileştiren tasarımlara imza atıyor. Roca’nın yenilikçi çözümleri arasında yer alan Stonex malzeme ile üretilen duş tekneleri ve küvet modelleri, banyo alanlarına hem çekicilik hem işlevsellik katıyor.

Stonex: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Stonex: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Roca’nın inovatif çözümlerinden Stonex malzeme, yüksek kaliteli reçine ve minerallerin eşsiz birleşimi ile elde ediliyor. Roca’ya patentli Stonex formülü ile üretilen küvetler ve Terran Duş Tekneleri, banyo alanlarında fonksiyonel bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Kullanıcının montaj esnasında istediği ölçüde keserek boyutlandırabildiği Terran Duş Tekneleri’nin çerçeveli, çerçevesiz, dikdörtgen, kare ve açılı modelleri de bulunuyor. Beyaz, arduaz, siyah, inci, onyx, bej ve kahve olmak üzere yedi farklı renk seçeneğine sahip Stonex Terran duş tekneleri; farklı tasarım ve farklı renkleriyle, estetik banyolara hayat veriyor. Çeşitli mekanlardaki farklı özelliklere ve boyutlara sahip banyolara rahatlıkla uygulanabilen Terran Duş Teknesi, oteller ve renovasyon projeleri için de ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Stonex: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
Stonex: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Doğal, konforlu ve dayanıklı

Doğadaki taş ve kaya yüzeylerinden ilham alan Stonex, reçine ve doğal mineral bileşimi ile dokulu kaplaması sayesinde doğallık hissi uyandırırken, üretimi sırasında ortaya çıkan pürüzlü yapı ürünlere kaymazlık özelliği kazandırıyor. Güvenli olduğu kadar konforlu bir kullanıma da sahip olan Stonex, yüksek kaliteli reçine ve mineral bileşimi ile her zaman sıcaklığını koruduğundan banyo öncesinde zeminin ısıtılmasına ihtiyaç duyulmuyor. Darbelere, kimyasal ürünlere ve UV ışınlarına karşı üst düzey dayanıklılığa sahip Stonex, bu yönüyle uzun yıllar orijinal rengini koruyor. Ayrıca, tek parça halinde üretilen küvet ve duş tekneleri temizliği de kolaylaştırarak maksimum hijyeni garanti ediyor.

Stonex duş teknelerinin satış fiyatını öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.