Yüz sağlığına dair tüm hedefler tek cihazda: TheraFace Pro

Therabody’den herkes ve her yüz için tasarlanmış benzersiz bir cihaz: TheraFace PRO.

TheraFace Pro: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

‘Yüzünü Sev’ mottosu ile yüz sağlığının cilt bakımından çok daha fazlası olduğunu vurgulayan Therabody; TheraFace PRO ile güzelliğin ötesinde sağladığı bütünsel bakım ile hedeflediğiniz sağlıklı ve genç bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

TheraFace Pro: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Yüz sağlığında hayal edilen sonuçlara ulaşmak için ileri teknoloji yüz sağlığı tedavilerini, bilim ve yenilikle buluşturan TheraFace PRO; taşınabilir ve ulaşılabilir uygulamaları ile kolay ve zahmetsizce iyi bir görünüme sahip olmayı ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi destekliyor.

Portatif tasarımı ve sunduğu tedavileriyle kullanıcısına; zamandan, paradan ve yerden tasarruf sağlayan TheraFace PRO, 6 farklı başlığı ve toplamda 8 farklı terapi çeşidiyle yüzde oluşan gerginliğin giderilmesine ve rahatlamasına yardımcı olmanın yanı sıra; herhangi bir güzellik merkezine gitmeden de derinlemesine cilt bakımı yapabilme imkânı tanıyor.

TheraFace Pro: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
TheraFace PRO, tek elle değiştirilebilen manyetik başlıklara sahip

İnce çizgilerin iyileşmesinden, akne tedavisine kadar 8 farklı terapi çeşidiyle cilt sağlığı konusunda oldukça iddialı olan bu yüz masaj aleti ile TheraFace PRO, tek elle değiştirilebilen manyetik başlıkları, cihaz üzerinde bulunan dijital ekrandan kontrol sağlayabileceğiniz üç farklı hız ayarı ile yapılan uygulamaları tamamen kişiselleştirme imkânı sunmayı da ihmal etmiyor.

Elde taşınabilir boyutu, şık tasarımı, uzun süre kullanım sağlayan şarjlı yapısı sayesinde TheraFace PRO; kişisel cilt bakım rutinlerini istenilen zamanda, istenilen yerde basitçe uygulayabilme, hayal edilen sağlıklı ve ışıltı cilt görünümüne kısa süre kavuşabilmeyi bir hayal olmaktan çıkarıyor.

Türkiye’de ilk kez Enfito aracılığı ile satışa sunulan TheraFace PRO’nun şık taşıma çantasının içerisinde; 3 perküsif başlık, temizleme başlığı, LED halka, microcurrent başlık ve USB şarj cihazı bulunuyor. Yine TheraFace PRO’ya ait Sıcak & Soğuk Halka başlıklarını ise ayrıca satın almaya sunuyor.

Yüz yogasını teknoloji ile birleştiren TheraFace PRO, yüzünüzle ilgili hedeflediğiniz rutinlerden çok daha fazlasını sunarken, kendi kategorisinde iyi bir devrim yaratmaya devam ediyor.

Üç farklı perküsif başlığı bulunan TheraFace PRO bu başlıkları sayesinde yüzdeki gerginliğin ve stresin atılmasına, kan dolaşımının hızlanmasına; yüz, boyun ve baş ağrılarına bağlı kas gerginliklerinin azaltılmasına ve diş sıkma davranışlarının iyileştirilmesine katkı sağlıyor.

Microcurrent başlığıyla; yüz hatlarının şekillenmesine, cildin sıkılaşmasına, yüz ve boyundaki kas konturunun iyileşmesine katkı sağlayan TheraFace PRO, lifting etkisiyle arzu edilen genç görünüme kavuşma desteği sağlıyor.

TheraFace Pro: Özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi
TheraFace PRO, başlıkları sayesinde yüzdeki gerginliğin ve stresin atılmasına yardımcı oluyor

Klinik çalışmalar sonucunda TheraFace PRO kullanıcıların; yüzde 89’u kas tonusu ve cilt sıkılığının arttığını, genel bir iyileşme fark ettiğini, cildinin gençleştiğini ve parıldadığını hissettiklerini belirtiyor.

Üç farklı terapi sunan LED Işık Halkası ile orta ve hafif şiddetteki aknelerin azalmasına, göz ve dudak çevresinde oluşan ince kırışıklıkların iyileştirilmesine yönelik tedavi sunmayı da ihmal etmeyen TheraFace PRO; sunduğu LED Işık Terapisi ile ağrı ve rahatsızlığı geçici olarak hafifletecek terapötik ısınma sağlıyor.

TheraFace PRO’ya özgü 3 mm derinliğe nüfuz eden ve derinlemesine cilt temizliği konusunda kusursuz destek veren; gözeneklerde oluşan yağ, birikinti ve ölü deriyi masaj yaparak arındıran temizleme başlığı ise, daha temiz ve sağlıklı bir cilt görünümüne ulaşmayı sağlıyor.

Yine klinik çalışmalar sonucunda TheraFace PRO’yu düzenli kullanan kişilerin yüzde 94’ü ciltlerinin genel olarak daha sağlıklı göründüğünü bildiriyor.

Ayrı olarak satılan Sıcak ve Soğuk Halka başlıkları ile; cildin kremleri daha kolay emmesini sağlayan, yüzdeki şişkinliği azaltmaya yönelik fayda sunan TheraFace PRO, bu halka başlıkları ile cildin parlaklığının artmasına da destek oluyor. Yapılan klinik çalışmalar neticesinde bu halkaları düzenli kullanan kişilerin yüzde 83’ünün cildindeki şişkinliğin azaldığı gözlemleniyor.

Yüzdeki şişkinliği ve enflamasyonu azaltmak için tasarlanan Soğuk Halka başlığı; yüzdeki ağrıların hafiflemesine, kas spazmlarının azalmasına, yüz ve göz altlarında oluşan şişkinliğin indirilmesine yardımcı olurken, Sıcak Halka Başlığı yüz kaslarındaki gerginliği azaltarak, rahatlatıyor.

İnsanların yenilikçi teknolojilere erişimlerini sağlamak ve yüz sağlıklarını her yerde ve her zaman korumalarına yardımcı olmak için cilt sağlığının ötesine geçerek geliştirilen TheraFace PRO’yu daha detaylı incelemek ve satın almak için www.enfito.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.